Policista Michal, vyznamenaný jako nejlepší ve svém útvaru za rok 2008 a který dostal šéfa ruskojazyčné mafie tzv. „vora v zakoně“ do vězení, byl nakonec sám účelově obžalován, aby nemohl proti němu svědčit. Obvinění bylo staženo až po osvobozujícím rozsudku a medializaci jeho případu. Na jeho profesní a lidské likvidaci se přímo a prokazatelně podíleli jeho přímí nadřízení, za spolupráce BIS, která mj. účelově podstrčila falešného svědka a kdy bylo účelově manipulováno i s vyšetřovacím spisem! BIS má zájem, aby situace na ruskojazyčné scéně byla stabilní. Dodnes se musí policista skrývat, má strach o svůj život. „Odměna“ za 14 let poctivé práce - a vše je v pořádku! Odpovědní samozřejmě mlčí – i naše „nezávislá“ média a naši „investigativní“ novináři…?!

Další ze zajímavých informací z tohoto dokumentu: KGB určila Václava Havla za presidenta za podmínek, že nebudou žádné represe, žádné faktické změny na MV, MO a v tajných službách, trestní řád a trestní zákon převzat z roku 1960, tedy žádné podstatné změny! Karel Koecher, agent KGB v USA a spoluzakladatel OF, doprovázel Václava Havla jako presidenta do Afriky, při jedné z jeho prvních cest do zahraničí! IPB byla v podstatě zabrána státními úředníky a předána zdarma kamarádům!

Nedivme se, že jeden investor likviduje druhého s pomocí státních orgánů na objednávku politických stran. Ty je obsazují svými lidmi, aby jim poté poslušně plnili jejich „objednávky“! Ukázkovým příkladem a důkazem jejich praktik je „jmenování“ policejního prezidenta Lessyho politiky a odvolání bývalého ministrem vnitra, což je naprosto skandální a v demokratické zemi naprosto nepřijatelné. Logické, že PČR pracuje poté spolehlivě na politickou objednávku.

Kdo vlastní skutečnou výkonnou moc v zemi?

ČEZ je nepochybně největší z „kmotrů“, jako vlastník největšího majetku, alespoň pokud jde o Českou republiku, nemůže tomu nebýt! Že by se jednalo o vzornou, profesionálně vedenou firmu s průhledným a transparentním vedením, neuvěří snad žádný soudný člověk v této zemi. Je čas vyjít do ulic, nechceme-li návrat totalitních časů, metod, opět mít strach a „držet hubu a krok“. Včerejší útok na ČT byl otevřeným útokem na demokracii a svobodu, tedy i útokem na nás, občany. V ničem se chování vojenské policie nelišilo od způsobů ruských okupačních vojsk v roce 1968 v budově ČRo – jenom se nestřílelo, zatím…?!

Ve jménu svobody vítězí anarchie. Pokud nebude situace včas řešena, nebude-li společenská vůle, poroste nutně a zákonitě sociální napětí a neklid, budou hrozit sociální bouře a návrat zažité a nepřirozené potřeby totalitní rovnosti. Nepochybně bude nabízena KSČM, jako součást její dlouhodobé a nikdy nepřerušené zločinné strategie za podpory Kremlu a jeho tajných služeb. Skutečně mocní, ovládající naši zemi se pouze slovních kritiků vůbec neobávají. Neberou je vážně, možná se jimi i baví. Zcela jistě budou reagovat, budou-li přímo v ohrožení takovými občany, jakým byl např. statečný policista Michal a jak otřesně ukázal dokument! Teoreticky nelze ani vyloučit možnost, že dokument mohl mít za cíl i zastrašit. Těžko posoudit míru odvahy autorů či možný vliv mocných v pozadí…?! Pokud by se mělo jednat o druhou možnost, tak už by mohlo být i pozdě. Na každý pád byl dokument vysílán ve stejném čase jako HYDE PARK s ministrem financí Kalouskem, který měl podobnou návštěvnost. Připomnělo mi to stejnou situaci, tuším z roku 2006, kdy na premiéru dokumentu Martina Vadase  „Pravdě podobná příběh Vladimíra Hučína“ na ČT 2, byl nasazen na ČT 1 Bolek Polívka…?!

Převzato z: http://www.sinagl.cz/domaci-zpravodajstvi/kdyby-me-zabili-a-55-minut-pravdy-o-ceske-republice.html

Jan Šinágl

 

 • Anhängerschaft

  Anhängerschaft

  Als ein registrierter Anhänger der Böhmischen Krone ist es Ihnen gestattet am Parteileben teilzunehmen, regelmäßig Informationen des Parteivorstandes sowie Einladungen zu unseren Veranstaltungen zu erhalten. Read More
 • Mitgliedschaft

  Mitgliedschaft

  Die ordentlichen Mitglieder der Böhmischen Krone verfügen über das Recht aktiv am inneren Parteileben teilzunehmen, seine Entwicklung zu beeinflussen, bei den Parteiversammlungen abzustimmen sowie in Parteigremien gewählt zu werden. Read More
 • Finanzielle Unterstützung

  Finanzielle Unterstützung

  Die Böhmische Krone als eine nicht-parlamentäre politische Partei ist von freiwilligen Spenden ihrer Anhänger und Mitglieder abhängig. Unterstützen Sie die Wiederherstellung der Monarchie durch einen Beitrag auf unser transparentes Konto. Read More
 • 1