Kalendář událostí

Monarchistický víkend v Mariánských Lázních
Od pátek, 21. srpen 2020
Do neděle, 23. srpen 2020
Shlédnutí : 251
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo : Mariánské Lázně

PROČ JET? Inu proto, že je nejvyšší čas! Ceny hotelů, lázeňských procedur atd. jsou sice stále ještě pod normálem, ovšem situace se velmi rychle a dramaticky mění – mnoho hotelů již teď hlásí vyprodané víkendy nejméně do konce září!

RÁMCOVÝ PROGRAM (samozřejmě bude včas upřesněn a doplněn) :

PÁTEK 21.8.:  individuální příjezdy dle možností různých účastníků vlakem či autem během dne. Ubytovaní( check - inn ) ve 4++++ hotelu od 14.00 - možnost odložit zavazadlo na recepci samozřejmě i  dříve -. Lázeňské procedury dle vlastního výběru. 18.00:  Informativní panoramatická procházka Mariánskými lázněmi pod vedením Václava Srba cca 2 hodiny. Možnost společné večeře.

SOBOTA 22.8.: individuální program – procedury, vycházky po ML, do okolních lesů a parků. Je možné navštívit premonstrátský kláštěr Teplá s překrásnou knihovnou – v jednání možnost přejetí Jeho Milostí opatem Zdeňkem Filipem, knížetem Lobkowiczem (křimická větev Lobkowiczů) – zámky Kynžvart a Bečov se slavným relikviářem sv. Maura ( druhý nejcennější předmět v ČR po korunovačních klenotech ! ), Cheb, Františkovy lázně a mnoho dalších míst v okolí.

NEDĚLE 23.8.:  Individuální program, pokračování procedur, bazénů, nákupů, možnost účasti na bohoslužbách v pravoslavném chrámu sv. Vladimíra s nejkrásnějším ikonostasem na světě či na jakýchkoliv jiných (info zájemcům samozřejmě dodám) atd., individuální odjezdy.( Check out z hotelů v 11-12, po dohodě lze prodloužit ).

Fakultativní program ( uskutečnění závisí na počtu zájemců a dalších okolnostech ):

  • společná večeře v pátek 21.8. v cca 20.00

  • mimořádná prohlídka Císařského salonku na nádraží v ML

  • přednáška „Pomníky Habsburků v západočeských lázních – stavění-boření-stavění – nekonečná historie?“

CENA za osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji včetně buffetové snídaně a lázeňských tax:

HOTEL : Orea Spa Hotel Zvon ****                    890,-  Kč

PŘIHLÁŠKY:  výhradně e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V přihlášce je třeba uvést: jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, číslo občanského průkazu, telefon, e- mail, budete-li chtít zajistit parkování, v případě, že budete brát děti, je třeba uvést datum jejich narození. N.B.: pokud vás bude více ( pár, rodina, přátelé), tak údaje jsou nutné za všechny účastníky.

Příplatek za jednolůžkový pokoj : 500,- Kč

N.B.: přihláška se stává platnou v momentě připsání celkové částky za 2 noclehy se snídaní (tedy 1780,-/osoba v dvoulůžkovém pokoji) do 31.7.2020 na účet č. 670100 - 2216746580 / 6210 ( mBank). Je nutno ve Zprávě pro příjemce uvést jméno a příjmení. Případné stornování objednaných noclehů v hotelu se řídí storno pravidly, platnými v daném  hotelu. Vše další kromě hotelu si objednávají a platí účastníci sami individuálně: dopravu, stravování kromě snídaní, lázeňské procedury atd.

Těším se na Vaši účast !

Václav Srb, tel.: 603412671


  • 1