Kalendář událostí

Monarchistický víkend ve Františkových Lázních
Od pátek, 9. říjen 2020
Do neděle, 11. říjen 2020
Shlédnutí : 70
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo : Mariánské Lázně

Po velmi úspěšných karlovarském (17.–19. 7.) a mariánsko-lázeňském ( 21.–23.8. ) víkendech pod vedením čestného předsedy Koruny České a profesionálního průvedce Václava Srba završujeme pověstný lázeňský trojúhelník víkendem ve Františkových lázních 9.–11.10. Přihlášky je nutno podat do 9. 9. 2020.


RÁMCOVÝ PROGRAM

(samozřejmě bude včas upřesněn a doplněn)

PÁTEK 9.10. :  individuální příjezdy dle možností různých účastníků vlakem či autem během dne. Ubytovaní( check - inn ) v hotelu Corso appartements: https://www.corso-apartments.cz/ od 14.00 - možnost odložit zavazadlo na recepci samozřejmě i  dříve -. Lázeňské procedury dle vlastního výběru. 18.00:  Informativní panoramatická procházka Františkovými lázněmi pod vedením Václava Srba cca 2 hodiny. Možnost společné večeře.

SOBOTA 10.10.: individuální program – procedury, vycházky po FL ( Fata Morgana, Aquaforum, muzeum..), a do okolních lesů a parků. V okolí je možné navštívit: Cheb s jeho hradem, muzei a galerií, hrad Seeberg, Kynšperk, Loket, naprosto unikátní přírodní rezervaci SOOS, zámky Kynžvart, Bečov, a mnoho dalších míst v okolí, vyplatí se zajet i kousek přes hranici do Archbergu, Marketredwitzu atd., atd.

- NEDĚLE 11.10.:  Individuální program, pokračování procedur, bazénů, nákupů, atd., individuální odjezdy.( Check out z hotelů v 11-12, po dohodě lze prodloužit ).

Komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Pokoj disponuje manželskou postelí, pohodlným posezením, skříní s ramínky, kufrboxem, televizorem a trezorem. Součástí pokoje je i kuchyňský kout se základním vybavením k jednoduchému vaření. Je možné objednat snídaně za příplatek 150,-Kč/osobu/den. Jedná se dle vyjádření hotelu o  tkzv. snídani kontinentální formou malého bufetu. Corso Apartments nedisponují nedisponují vlastním parkovištěm( pěší zóna),ale  parkování je možné na centrálním parkovišti u hotelu Bohemia, viz: www.parkingfl.cz  .

CENA: za osobu a dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji : 1495,- Kč

HOTEL: Corso apartments: https://www.corso-apartments.cz/   , absolutní lázeňské centrum           

PŘIHLÁŠKY:  výhradně e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V přihlášce je třeba uvést: jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, telefon, e- mail. N.B.: pokud vás bude více ( pár, rodina, přátelé), tak údaje jsou nutné za všechny účastníky.

N.B.: přihláška se stává platnou v momentě připsání celkové částky za 2 noclehy ( tedy 1495,-/osoba v dvoulůžkovém pokoji) do 9.9.2020 na účet č. 670100 - 2216746580 / 6210 ( mBank). Je nutno ve Zprávě pro příjemce uvést jméno a příjmení. Případné stornování objednaných noclehů v hotelu se řídí storno pravidly, platnými v daném  hotelu. Vše další kromě hotelu si objednávají a platí účastníci sami individuálně: dopravu, stravování, parkovné, lázeňskou taxu 21,- Kč/osoba/den, lázeňské procedury atd.

Takřka všechny hotely a penziony  hlásí z více než 90% obsazené víkendy, a to až do konce roku a proto Neváhejte, nebo maximálně chvíli! Těším se na vaše přihlášky!

 Václav Srb

Čestný předseda Koruny České (monarchistické strany Čech, Moravy a Slezska)


  • 1