Sdělujeme, že se podařilo zajistit i nocleh ze soboty na neděli, takže zájezd se na základě žádosti zájemců prodlužuje o jeden den, který bude možno věnovat důkladnější prohlídce Lichtenštejnska. Celková cena 3500,- Kč by však neměla být při obsazeném autobusu překročena!


V této chvíli je autobus z více než dvou třetin obsazen, takže doporučujeme zájemcům, aby s přihlášením neváhali – s ohledem na skutečnost, že jsme knížecí kanceláři museli nahlásit počet osob k audienci u JJ knížete Hanse Adama II., nebude počet navyšován! Vzhledem ke zprávám, že někteří členové chtějí cestovat vlastním vozem, informujeme, že se musí rovněž přihlásit a uvést tuto skutečnost v poznámce. (Další okolnosti včetně finanční otázky budou projednány přímo.) Nepřihlášená osoba se nebude moci zúčastnit audience v knížecím sídle na hradě. Počet takto přihlášených osob je však omezen, neboť bude muset být vedeno speciální jednání s knížecí kanceláří – od určitého počtu to již nebude možné!


Celkovou cenu zájezdu je třeba zaplatit do 26. 8. 2011 na č.ú. 1928428359/0800. Jako var. symbol použijte své rodné číslo a proto je nezbytné uvést ho do přihlášky. Jako specifický symbol použijte číslo: 555. V případě účasti rodinných příslušníků uveďte jejich jména do pozvánky a uhraďte částku za více osob najednou. Přihlášené účastníky, kteří již zaslali zálohu, prosíme o úhradu doplatku do uvedeného termínu. Členství v Koruně České není podmínkou účastiÚčast na Audienci není rovněž nutná, máte-li zájem si prohlédnout pouze Lichtenštejnsko.


Je možné, že kromě již oznámeného přijetí JJ knížetem Hansem Adamem II. s autogramiádou jeho knihy „Stát ve třetím tisíciletí“ proběhne zároveň slavnostní křest 2. vydání knihy. Audience ve Vaduzu je plánována na sobotní dopoledne.
Dotazy pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakát k zájezdu v PDF

  • 1