Město Zastávka
Čas příjezdu
Ostrava-Hrabůvka zast. Benzina 5:00
Ostrava parkoviště naproti DK Vítkovice 5:15
Prostějov R46 čerp.OMV směr Vyškov 6:30
Vyškov R46 čerp. st. Agip pod mostem ( ul. Kroměřížské) 6:45
Brno naproti Hotelu Voroněž u výstaviště 7:20
Praha   Roztyly metro „C“ stan. č. 7 – ČEDOK 10:00
Plzeň   D5 po Exit 81 čerp. st. Benzina směr SRN 12:00
Mnichov Frottmaning u metra „U“ asi stan. č. 18 16:00
Feldkirch přibližný čas příjezdu  19:00

Částka 3.500,- Kč je za dopravu a ubytování se snídaní.

Proto jsme pro Vás zajistili možnost stravování ve formě společné večeře v ceně 250 Kč na osobu, která bude podávána v pátek a v sobotu. Kdo má zájem se společné večeře zúčastnit nechť se přihlásí na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u vedoucího zájezdu složí při nástupu do autobusu částku 500,- Kč v hotovosti za obě večeře.

Jako dar pro J. J. Hanse-Adama II. jsme objednali čajový servis s konvicí, dvěma cukřenkami, mlékovkou  a (zatím) se šesti šálky s erby Lichtenštejnských panství Opava, Krnov, Valtice Lednice, Šternberk a Plumlov.. Při příležitosti státního svátku, který se bude konat 15. 8. 2012 přivezeme i šálky s erby ostatních panství, kterých je ještě skoro dvacet, další čajové konvice, cukřenky a mlékovky, zkrátka tak, jak bude pan David Hibsch stačit malovat jednotlivé erby Liechtensteinských panství, která se nacházejí v Zemích Koruny České. Na čajových konvicích je velký erb Liechtensteinů, na mlékovkách a cukřenkách jsou erby všech Zemí Koruny České.

Vše je ruční práce, v současném designu, tak aby se jednalo o praktickou soupravu k dennímu používání, nikoli pseudoumělecký kýč pro turisty.

Tuto zakázku pro nás expresním způsobem vytváří manželé Strnadovi z Výčap u Čáslavi http://keramika-strnad.webnode.cz/  Bohužel ještě není vše hotovo, ale stihnou to :-)

Na tento dárek od všech účastníků zájezdu budeme vybírat částku 100,- Kč

Obědy neřešíme

  • 1