Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska) se v nadcházejících předčasných volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky uchází o přízeň svých voličů v 11 volebních obvodech.

Přehled kandidátů na jednotlivých kandidátních listinách se zobrazí po rozkliknutí v sousedním seznamu.

Tímto vyzýváme své členy, příznivce, monarchisty a občany České republiky, kterým není myšlenka nastolení parlamentní demokratické monarchie cizí, aby se zúčastnili těchto voleb a svým hlasem podpořili náš společný cíl.


Hlavní město Praha                       
Václav Srb                          603 412 671        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   

Jihočeský kraj                                  
RNDr. Radim Špaček         603 504 296        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jihomoravský kraj                         
MVDr. Jiří Čížek                 731 749 436        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Karlovarský  kraj                        
RNDr. Marek Stanzel        724 219 627          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moravskoslezský kraj                        
MgA. Emil Adamec             605 123 130        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Olomoucký kraj                        
Mgr. Miroslav Srostlík         606 712 464        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pardubický kraj
Petr Fibich                          723 539 063        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plzeňský kraj                                   
Jan Drnek                           731 732 608        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Středočeský kraj                            
Jaroslav Konečný               605 000 741        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ústecký kraj                                     
Jarmila Štogrová                608 762 435        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zlínský kraj                                       
MgA. Josef Petr                 603 414 467        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  • 1