Jak dosáhnout většího zviditelnění monarchistů?

0

Dobrý den, rád bych vám nejdříve vyjádřil svoji podporu a sympatie. Pravidelně sleduji na vašich stránkách diskusi, která se, podle mého skromného názoru,stále prohlubuje a signalizuje, že počet lidí sympatizujících s ideou obnovy monarchie v Českých zemích potěšitelně narůstá. V této souvislosti bych se vás rád zeptal uvažujete-li v souvislosti s příštími volbami do parlamentu o nějakém výraznějším zviditelnění vaší strany, tak aby si vás voliči začali všímat jako reálné alternativy?

Rád bych pak připojil ještě jeden postřeh. Při veškerém svém optimismu je však stále vidět,a to i ve vašem diskusních fóru, jak je v českém národě pevně zakořeněné nedostatečné a bohužel zdeformované povědomí o historii Habsburské monarchie, a tedy i naší!, a Habsburků jako takových. Neuvažujete na vašich stránkách o zavedení jakési rubriky, která by informovala (třeba i formou recenze či tipu) např. o knižních novinkách s monarchistickou tématikou, které vyšly u nás? Myslím, že za posledních 15 let se u nás alespoň v této knižní sféře situace poněkud zlepšila. Byť i zde musí být člověk při výběru obezřetný a oddělit zrno od plev. Přeji vám mnoho zdaru ve vašem Bohulibém úsilí a přeji nám, abychom se dožili okamžiku, kdy na Pražský Hrad opět usedne korunovaný český král. V úctě Libor Dřevikovský

768 zobrazení  •  Položena před 10 lety
Upravena před 4 lety

1  Odpověď

0

Děkujeme za Vaši podporu. Seznam monarchicky laděné literatury naleznete na webových stránkách MS KČ Plzeň, jejímž členem je monarchistický spisovatel - Jan Drnek. Novinky knižních titulů rovněž naleznete v kulturní rubrice Monarchistických listů.
Pro příští parlamentní volby chce KČ především konkretizovat stranický program, což je proces, který je v současnosti v plném proudu. Zkoušení nových volebních strategií nám rovněž není cizí. Připomínám však, že KČ může jednat pouze v rámci prostoru, který tento stát umožňuje mimoparlamentním stranám, ačkoli KČ bude dále plně usilovat o to, aby byl tento prostor rozšířen a pojem "demokracie" zde nebyl pouze degradovaným prázdným výrazem.
S pozdravem
J. Holman

Zodpovězena před 9 lety  •  korunaceska
Upravena před 4 lety
  • 1