Ženy v Koruně České

0

Vracím se jen krátce k diskusi o tom, proč je málo žen v Koruně České. Mohu mluvit pochopitelně jen za sebe, ale domnívám se, že ženy už vzhledem ke svým vážným životním úkolům(nejen že rodí a vychovávají děti, ale měly by být rovněž jakýmsi sloupem rodiny) mají ke všem záležitostem mnohem racionálnější vztah než muži. Myslím že vizi českého království prostě nevěří a já se nedivím. Je to sice podle mne pěkná představa, ale také je to spíš takový "koníček" a hra hlavně pro muže.Jak vidíte na nic se neptám, tak není třeba mi odpovídat, ale můžete to považovat jen za jakýsi námět k diskusi. Třeba se nějaké ženy ozvou a přesvědčí mne o opaku. Ráda bych znala názory dalších žen.

744 zobrazení  •  Položena před 9 lety
Upravena před 4 lety

1  Odpověď

0

Dobrý den. Jestli dovolíte, rád bych k tomuto příspěvku doplnil ještě jednu věc. Volební průzkumy. Zde je statistický poměr mužů a žen opačný. Korunu Českou volí vždy mnohem více žen a podotýkám také, že i větší počet členů mladé generace.
Průzkum konaný ve volebním roce 2006 prokázal, že jisté "ano" by monarchii udělilo 26% středoškoláků. Koruna Česká se rovněž řadí mezi ty strany, které mají větší počet mladších kandidátů. Já sám jsem byl v posledních volbách do PSP ČR nejmladším kandidátem v Královéhradeckém kraji.
S pozdravem
J. Holman

Zodpovězena před 9 lety  •  korunaceska
Upravena před 4 lety
  • 1